Vítáme Vás

Jih Evropy Vás už letos neláká a chtěli byste zkusit něco nového ?

Nebo se  s nostalgií chcete vrátit na místa, která jste kdysi dávno již navštívili ? Možná, že chcete jet k moři úplně poprvé nebo Vás nalákal poutavý cestopis z těchto míst. Každopádně Vás čeká hodně příjemných zážitků a překvapení, které by možná někdo u našich severních sousedů ani nečekal.

Čisté moře, široké písečné pláže bez dlouhých řad slunečníků a rezervovaných míst lemované borovými lesy, vzduch nasycený jódem a chechtání racků, domy jako ze skandinávského filmu, hrázděné statky, cihlové gotické kostely, přístavy plné lodí, ale také nefalšovaná poušť.

K tomu přidejme speciality z čerstvých ryb na každém rohu za přijatelnou cenu, pohostinnost, minimální jazykovou bariéru, kilometry cyklostezek, zázemí pro vodní sporty a to vše cca  600 km od českých hranic.

Baltské moře je v hlavní sezóně chladnější než moře na jihu Evropy a větší vlny nejsou vyjímkou. Teplota moře se mění i během dne.

Pucká zátoka je však díky nízké hladině cca do 160 cm vyhřátá až na 25°C.  Tropická vedra nejsou častá a díky stálému pofukování větru je klima velmi příjemné. O to zrádnější je síla slunce, které i díky větru opaluje stejně intenzivně jako na jihu. Pokud zrovna není koupací počasí, nabízí baltské  pobřeží nepřeberné množství lákadel a nabídek pro trávení aktivní dovolené.

WEBKAMERA

WEBKAMERA